Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2020/21
KLASY I - III
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów
L.p.
Nazwisko i imię nauczyciela
Nazwa zajęć
Dzień tygodnia
Godziny
1.
Pawluczuk Grażyna
Edukacja regionalna kl. II a
piątek
11.40-12.25
2.
Pawluczuk Grażyna
Edukacja regionalna kl. III a c
wtorek
12.40-14.15
3.
Stawarz Jolanta
Koło sportowe kl. III c
środa
11.40-12.25
4.
Siomko Dorota
Koło szachowe kl. I c
poniedziałek
wtorek
11.40–12.25
12.40-13.25
5.
Lewczukova Monika
Koło wokalne kl. II c
poniedziałek
11.40-12.25
6.
Tokajuk Julita
Koło artystyczne kl. II b
poniedziałek
11.30-12.15
7.
Trusiewicz Ewa
Koło artystyczne kl. I b
poniedziałek
11.40-12.25
8.
Daniluk Halina
Koło artystyczne kl. I a
wtorek
11.40-12.25
9.
Zin Kamila
Koło badawcze kl. III d
piątek
11.40-12.25
10.
Artemiuk-Sołkiewicz Danuta
Koło czytelnicze kl. III a
piątek
11.40-12.25
11.
Piskorska Teresa
Koło czytelnicze kl. II a
środa
12.40-13.25
12.
Romaniuk Krzysztof
Koło instrumentalne kl. III
piątek
11.40-12.25
13.
Dubko Beata
Koło gier planszowych
wtorek
12.25-13.10
Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne uczniów
L.p.
Nazwisko i imię nauczyciela
Nazwa zajęć
Dzień tygodnia
Godziny
1.
Tokajuk Julita
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. II i III
poniedziałek
12.40-13.25
13.30-14.15
2.
Kuczko Anna
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. III
poniedziałek
11.40–12.25
KLASY IV - VIII
Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia uczniów
L.p.
Nazwisko i imię nauczyciela
Nazwa zajęć
Dzień tygodnia
Godziny
1.
Dudzicz Barbara
Koło języka angielskiego kl. IV c
piątek
12.40-13.25
2.
Oniszczuk-Ochrymiuk Aleksy
Koło szachowe kl. VI
wtorek
14.45-15.30
3.
Stepaniuk Elżbieta
Koło badawcze kl. VI a
środa
13.30-14.15
4.
Stepaniuk Elżbieta
Koło chemiczne kl. VIII
wtorek
13.30-14.15
5.
Artyszuk Alina
Koło języka polskiego kl. VIII
wtorek
13.30-14.15
6.
Sylwestruk Barbara
Koło polonistyczne
poniedziałek
13.30-14.15
7.
Jurczuk Małgorzata
Koło ortograficzne kl. VI a
poniedziałek
12.40-13.25
8.
Jurczuk Małgorzata
Zajęcia z uczniem zdolnym z historii kl. VII d
piątek
13.30-14.15
9.
Bogdanowicz Iwona
Koło matematyczne kl. VIII b
piątek
13.30-14.15
10.
Prokopiuk Elżbieta
Koło matematyczne kl. VI c
wtorek
12.40-13.25
11.
Grygoruk Andrzej
Koło sportowe kl. IV - VII
piątek
14.30-15.15
12.
Oniszczuk Piotr
Ćwiczenia ogólnorozwojowe na siłowni
poniedziałek
15.10-15.55
13.
Nowak Urszula
Koło „mediatorów rówieśniczych”
wtorek
14.20-15.05
14.
Ziniewicz Małgorzata
Koło „mediatorów rówieśniczych”
wtorek
14.20-15.05
Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne uczniów
L.p.
Nazwisko i imię nauczyciela
Nazwa zajęć
Dzień tygodnia
Godziny
1.
Teresa Piskorska
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. IV a
poniedziałek
12.40-13.25
2.
Teresa Piskorska
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. IV b
poniedziałek
11.40-12.25
3.
Teresa Piskorska
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. V
czwartek
12.40-13.25
4.
Teresa Piskorska
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. VI a c
piątek
12.40-13.25
5.
Teresa Piskorska
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. VI b d
wtorek
13.30-14.15
6.
Teresa Piskorska
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. VII a
wtorek
13.30-14.15
7.
Teresa Piskorska
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. VII b d
wtorek
14.20-15.05
8.
Artyszuk Alina
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego kl. IV
czwartek
13.30-14.15
9.
Krok Agnieszka
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego kl. V
piątek
13.30-14.15
10.
Sylwestruk Barbara
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego kl. VI c
poniedziałek
12.40-13.25
11.
Sylwestruk Barbara
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego kl. VI b d
czwartek
12.40-13.25
12.
Jurczuk Małgorzata
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z języka polskiego kl. VII-VIII
wtorek
13.30-14.15
13.
Stepaniuk Elżbieta
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki kl. IV
środa
14.20-15.05
14.
Stepaniuk Elżbieta
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki kl. V
poniedziałek
8.00-8.45
15.
Stepaniuk Elżbieta
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki kl. VI
piątek
12.40-13.25
16.
Stepaniuk Elżbieta
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki kl. VII-VIII
środa
14.20-15.05