Podlaska Platforma Edukacyjna

EGZAMIN GIMNAZJALNY

Najważniejsze terminy

-do 30.09.3017-należy złożyć deklarację wyboru języka obcego

-do 15.10.2017- należy dostarczyć opinie, zaświadczenie uprawniające do dostosowania egzaminu

Egzamin_gimnazjalny_2018.pdf

Komunikat Dyrektora CKE

Bożena Markiewicz

dyrektor szkoły

• 22.09.2017

Dnia 21 września 2017 r. w progach naszej szkoły witaliśmy ,,koncertowo'' niezwykłego gościa Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Tadeusza Pikusa . Po powitaniu przez Panią Dyrektor Bożenę Markiewicz  i uczniów kl. III a , ksiądz Biskup spotkał się z przedstawicielami szkolnej społeczności. W miłej i spontanicznej rozmowie nasz Gość odpytał uczniów z prawd wiary i hojnie nagradzał pochwałami. Choć do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze daleko na prośbę księdza Biskupa zaśpiewaliśmy kolędy. Następnie Pani Dyrektor zaprosiła na spotkanie z Księdzem Biskupem nauczycieli i rodziców do szkolnej biblioteki . Tam Ksiądz Biskup podziękował wszystkim za trud wkładany w wychowanie młodego pokolenia , podkreślając że zawód nauczyciela jest najpiękniejszym ze wszystkich , życząc satysfakcji z codziennej pracy. Rodzice uczniów kl. III a w podziękowaniu za spotkanie wręczyli naszemu Gościowi ,,kosz łakoci'' i ręcznie wykonany różaniec prosząc o modlitwę w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców. Ksiądz Biskup polecił się też naszej modlitewnej pamięci.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza
    w Hajnówce