Podlaska Platforma Edukacyjna

Środa 17.01.2018

Drodzy Rodzice

Polecamy strony internetowe na których można dowiedzieć się o niebezpieczeństwach w Internecie i skutecznych metodach ich wyeliminowania.

fdds.pl – Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

www.saferinternet.pl – strona projektu Komisji Europejskiej, realizowanego w Polsce przez konsorcjum: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę i Naukowa Akademicka Sieć Komputerowa

www.dzieckowsieci.pl - strona kampanii "Chroń dziecko w sieci"

www.necio.pl – serwis o bezpieczeństwie online, przeznaczony dla dzieci w wieku 3-6 la

fundacja.orange.pl/kurs/ - Bezpiecznie Tu i Tam - kurs internetowy dla rodziców

cyfrowobezpieczni.pl- portal dla nauczycieli, dzieci, rodziców

Poradnik_bezpiecznego_korzystania_z_urzadzen_mobilnych_podlaczonych_do_sieci_Internet.pdf

Uprzejmie informujemy, że szkoła posiada nowy adres e-mail: sp4hajnowka@wp.pl
Dotychczasowy adres e-mail będzie działał do dnia 1 lutego 2018 roku

• 15.01.2018

13.01.2018r. po raz kolejny odwiedziliśmy schronisko "Ciapek". Sposobem na poradzenie sobie z minusową temperaturą okazała się ciężka praca. W ruch poszły grabie, szufle, taczki i inny sprzęt do zadań specjalnych :)  Posprzątaliśmy 4 duże wybiegi i kilka kojców, a w międzyczasie wyprowadziliśmy także 7 psów. Po ciężkiej pracy zjedliśmy drugie śniadanie i wypiliśmy gorącą herbatę z termosów. W trakcie odpoczynku towarzyszył nam mały szczeniaczek o imieniu Marko. Długi spacer z szóstką szczęściarzy był ostatnim, bardzo miło spędzonym czasem w towarzystwie Ciapków. Na relaksującą wędrówkę zabraliśmy tym razem Chrupkę, Merdka, Isę, Titusia, Torę i Binga. W czasie spaceru towarzyszyła nam wolontariuszka Gosia ze szkoły w Dubinach.
         Prace w schronisku zakończyliśmy tuż przed podaniem posiłku w Ciapkowie.
    Koło wolontariatu "Podaj łapę"

• Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Hajnówce
    ul. Nowowarszawska 20