• My favourite season – prace uczniów klasy Va i Vc

          •                 We wrześniu klasa Va i Vc  utrwalała na języku angielskim zagadnienia związane z porami roku.  W ramach podsumowania wiedzy i umiejętności językowych zadaniem uczniów było przygotowanie projektu na temat ulubionej pory roku w którym miał się również znaleźć opis pory przez siebie wybranej. Należało również podpisać po angielsku wykorzystane rekwizyty. Obie klasy podeszły do zadania z dużym zaangażowaniem starając się, aby ich prace były poprawnie i estetycznie wykonane.

            Barbara Dudzicz

        •   KONKURS  RECYTATORSKI „OJCZYSTE SŁOWO”
          • KONKURS  RECYTATORSKI „OJCZYSTE SŁOWO”

          •  

                   12 i 18 października 2021 r. odbył się 50 jubileuszowy konkurs recytatorski  „Ojczyste słowo”. W tegorocznej edycji uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach rejonowych, które odbyły się Hajnowskim Domu Kultury. Osiągnęli oni następujące wyniki:

            Kategoria klas I-III:    Anastazja Frankowska kl. III a – I miejsce

                                                 Maria Szpilko kl. I a – III miejsce

                                                 Nela Romańczuk kl. II a - wyróżnienie

                                                 Aleksandra Birycka kl. II a – wyróżnienie

            Kategoria klas IV- VI: Aleksandra Monach kl. IV a – I miejsce

                                                  Magdalena Kiendyś kl. IV a – I miejsce

                                                  Patrycja Romańczuk kl. IV a – III miejsce          

                  Uczniowie, którzy otrzymali miejsca I-III zakwalifikowali się do etapu centralnego. Eliminacje wojewódzkie odbyły się 18 października w Bielskim Domu Kultury. Uczniowie naszej szkoły uzyskali bardzo dobre wyniki:

            Kategoria klas I-III:     Anastazja Frankowska kl. III a – I miejsce

            Kategoria klas IV- VI: Aleksandra Monach kl. IV a – II miejsce

                                                  Magdalena Kiendyś kl. IV a – II miejsce

                                                  Patrycja Romańczuk kl. IV a – wyróżnienie       

            Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

            B. Kiendyś

        • Spotkanie w Lipinach
          • Spotkanie w Lipinach

          •  

                   4 października 2021 r. klasa 7 d gościła w Lipinach – Wiosce Bulwy. Spotkanie rozpoczęło się kulinarnymi warsztatami. Zadaniem uczniów było przygotowanie  faszerowanych ziemniaków oraz sałatki ziemniaczanej. Następnie odbył się konkurs „na najdłuższą obierkę”. Kolejnym zadaniem był quiz oraz zawody zręcznościowe – „wrzucanie ziemniaków do celu”. Ostatnim zadaniem, jak się okazało nie łatwym, było znalezienie karteczek i ułożenie z nich haseł.  Na zakończenie spotkania odbyło się ognisko.  Wszystkim uczestnikom dopisywały dobre humory i ciepła jesienna pogoda.

            B. Kiendyś

          • XI Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia

          • 4 października szósty raz nasza szkoła włączyła się w obchody Międzynarodowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Tego dnia, to uczniowie klas ósmych i siódmej stali się egzaminatorami i sprawdzali jak ich koledzy, nauczyciele i pracownicy szkoły znają tabliczkę mnożenia.  Każda osoba, która odpowiedziała poprawnie na pięć wylosowanych pytań, otrzymała tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia i imienny certyfikat.

            Na holu szkolnym można było poznać różne ciekawe sposoby na naukę tabliczki mnożenia: wierszyki, tabliczka mnożenia na palcach itp.

            Organizatorem Głównym ŚDTM jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego.

            Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za udział w zabawie.

             

            Koordynatorzy:

            Iwona Bogdanowicz

            Elżbieta Prokopiuk

            Elżbieta Stepaniuk

          • Wycieczka klas: 5A i 5B do Białegostoku Epi – Centrum i „Czarny młyn”

          •    Nasza szkoła odwiedza Epi – centrum niemal codziennie! W środę 29.09.21 uczniowie klasy 5a i 5b mieli możliwość nie tylko uczyć się wspólnie w terenie innym niż mury szkolne, ale również integrować się i poznawać między klasami.

                A oto niektóre z doświadczeń z Epi – cetrumi: Nasi uczniowie rzucali piłką w jadącej karuzeli, więc poznali co to jest siła Coriolisa. Spotkali też Archimedesa, gdy zanurzali przedmioty o różnej wadze i materiale. Oszukiwali i testowali wszystkie swoje zmysły. Zapalali żarówki siłą mięśni. Walczyli robotami, z których jeden był okropnie oporny i nie chciał nosić krążka, poznali VR, próbowali swoich sił w symulatorze lotów, crossa i samochodu, obserwowali jak powstaje druk 3D, a nawet elektryzowali swoje włosy!

            Film "Czarny młyn "bardzo się podobał, jak również popcorn o różnych smakach, tacos i wielkie kubki coca-coli. Klasa 5a & 5b bawiła się świetnie!

             

            Wychowawczynie: Agnieszka Krok i Iwona Bogdanowicz

          • Wyjazd do Białegostoku – klasa Vc i VI

          •     28 września 2021 roku klasa Vc oraz VI pojechały do Białegostoku na wycieczkę.

               Pierwszym punktem programu była wizyta w Epi-centrum nauki. Jest to miejsce w którym poprzez zabawę i doświadczenia, eksperymenty oraz nowoczesną technologię uczniowie mogli rozbudzić swoją kreatywność i ciekawość. Epi-centrum składa się z dwóch odrębnych stref. My zdecydowaliśmy się na wystawę główną, w której każdy znalazł coś dla siebie. Nie mieliśmy ustalonych tras zwiedzania, dzięki czemu każdy mógł samodzielnie decydować, jaką ścieżką i w jakim tempie będzie się poruszał. Wystawa Główna obejmowała kilkanaście obszarów tematycznych. Znajdowały się tam stanowiska z dziedzin takich jak: optyka, transport, telekomunikacja, medycyna, automatyka, robotyka, mechanika oraz wiele innych.

               Kolejnym punktem było obejrzenie filmu  „Czarny młyn” opartego na motywach najsłynniejszej powieści dziecięcej Marcina Szczygielskiego. To wzruszająca opowieść o akceptacji i tolerancji, do której dzieci muszą dojść własną drogą. Film przypadł uczniom do gustu mimo bardzo zaskakującego zakończenia.

               Na zakończenie wybraliśmy się na wyczekiwany przez uczniów posiłek w KFC, po którym udaliśmy się w drogę powrotną.

               Wyjazd oprócz walorów edukacyjnych był dla uczniów szansą na integrację i wspólne spędzenie czasu tak potrzebne po nauce zdalnej.

            Barbara Dudzicz

            Mateusz Kuźma

            Krzysztof Romaniuk

          • Wyjście do sali edukacyjnej „Ognik” – klasa Vc

          • W dniu 27 września 2021 roku klasa Vc udała się do sali edukacyjnej „Ognik” w Komendzie Powiatowej PSP w Hajnówce.

            Spotkanie było prowadzone przez Pana aspiranta Adama Majewskiego. Na początku przypomniane zostały podstawowe zasady postępowania na wypadek wystąpienia zagrożeń m. in. pożaru, zdarzeń drogowych. Omówiona została też bezpieczna ewakuacja oraz jak w prawidłowy sposób należy powiadamiać służby ratunkowe o niebezpiecznym zdarzeniu.

            W praktyczny sposób uczniowie przypomnieli sobie zasady udzielania pierwszej pomocy.

            Dowiedzieliśmy się również jakie warunki trzeba spełniać, żeby zostać strażakiem oraz jaka jest specyfika tego zawodu. Na zakończenie mogliśmy obejrzeć wyposażenie wozu strażackiego.

             

            Barbara Dudzicz

             

        • Przedstawienie "Brzydkie kaczątko" 
          • Przedstawienie "Brzydkie kaczątko" 

          • W dniach 13 i 14 września 2021 r. uczniowie z kl. IV a, II a, I a ,I c obejrzeli premierowy spektakl „Brzydkie kaczątko” w wykonaniu Teatru „Czrevo”. Spektakl odbył się w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce.

            Dobrze znana baśń H. Ch. Andersena przeniesiona została w realia podlaskiej wsi i grana była „po – svojomu”. Wspaniała gra aktorska, ciekawa scenografia oraz muzyka na żywo wywołała zachwyt i ciekawość dzieci. W przedstawieniu poruszony został temat poszukiwania i potrzebie akceptacji, dzieciństwie i dorastaniu.

            B. Kiendyś

             

             

             

          • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

          • Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie,

            rozpoczynamy kolejny rok szkolny, który dla pierwszoklasistów jest pierwszym rokiem nauki w naszej szkole. Rozpoczynamy ten rok z NADZIEJĄ na tzw. normalność. Wracamy do szkoły z zachowaniem procedur związanych z zapobieganiem rozpowszechniania się koronawirusa.

            Wsparcie Rodziców w tych nieprzewidywalnych czasach jest bardzo ważne zarówno Waszym dzieciom jak i nam pedagogom.

            Na naszym wspólnym STARCIE życzę Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom sukcesów, spokoju, optymizmu i pomyślności w realizacji planów związanych z edukacją.

            Szczególne słowa kieruję do Pierwszoklasistów, którzy idą po raz pierwszy do szkoły niech stanie się ona dla Was miejscem przyjaznym.  Ósmoklasistom życzę aby na apelu kończącym rok szkolny każdy z Was stanął z pełną satysfakcją.

            1 września, to data która na wieki czarną kartą wpisała się do polskiego kalendarza. Dziś mija 82 lata od wybuchu II Wojny Światowej, która pochłonęła miliony istnień ludzkich. 1 września składamy hołd Ofiarom i Bohaterom. Jako Pedagodzy, Uczniowie, Polacy mówimy „NIGDY WIĘCEJ WOJNY!”.

            Przed nami nowe wyzwania, które jeszcze bardziej zjednoczą naszą społeczność szkolną zgodnie z myślą „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to SUKCES”.

             

            Bożena Maria Markiewicz

            Dyrektor szkoły

             

          • Wycieczka klasy 4b do Parku Linowego.

          • Park Linowy w Doktorcach to bardzo urokliwe miejsce oddalone od Hajnówki jedynie 40 km. Oprócz łatwych i trudnych tras wysokościowych mieliśmy do dyspozycji mnóstwo innych atrakcji. Podeszliśmy do zadania niezwykle ambitnie. Pokonywaliśmy swoje lęki, niepewności, uwierzyliśmy w siebie, ale również otrzymaliśmy dużą dawkę adrenaliny. I choć niektórym z nas trzęsły się nogi, to wszyscy odważnie szliśmy dalej. Na zakończenie odpoczęliśmy przy ognisku. Co to był za dzień! Czekamy na następną wycieczkę, bo najważniejsze co otrzymaliśmy to przygoda i czas spędzony wspólnie.

            Agnieszka Krok

          • Hajnowski Eko – Bus

          • Zobaczcie jak dzieci działają dla klimatu! W dniu 10.06.21 Hajnowski Eko – bus odwiedził Szkołę Podstawową nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Hajnówce. Młodzi uczestnicy i uczestniczki z klasy 4A pod opieką Pani Agnieszki Ryszczuk świetnie się bawili ozdabiając eko-busa, rozwiązując zagadki, tworząc banery i oglądając eko – wystawę.

            Projekt realizuje Stowarzyszenie Przystań Pomysłów z Hajnówki.

            #AktywniObywateleDotacje

            EEA and Norway Grants

            Fundusze norweskie i EOG

             

            Agnieszka Ryszczuk

          • „W POSZUKIWANIU SZCZĘSCIA”

          • Szczęście- idea beztroskich,

            Szczęście jest jak powiew fal morskich,

            Szczęście jest jak bukiet kwiatów polnych,

            Szczęście jest jak seria pięknych chwil powolnych,

            Szczęście jest jak pole słoneczników,

            Szczęście jest jak wiersze liryków,

            Szczęście jest jak świeże pranie,

            Szczęście jest jak u boku Twego śniadanie,

            Szczęście jest jak zapach Twoich włosów,

            Szczęście jest jak brak chaosu.

            Autor: Wiktoria Denisiuk

             

            „W POSZUKIWANIU SZCZĘSCIA”

                 Nie mogliśmy inaczej powitać się po wielu miesiącach rozłąki, jak tylko wspólnie spędzonym czasem. W tym roku postanowiliśmy cieszyć się i docenić własne towarzystwo, dwudniowym świętowaniem Dnia Dziecka Razem szukaliśmy tego co sprawia nam radość i szczęście. „W poszukiwaniu szczęścia” to zajęcia, warsztaty, wycieczki piesze i rowerowe, ogniska, zabawy sportowe, a także wspólne oglądanie filmów, w którym udział wzięli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Po raz pierwszy od dawna poczuliśmy jak bardzo nas siebie  brakowało. Cieszyliśmy się z każdej wspólnej chwili.

            Już wiemy, że szczęściem są ludzie i nawet najkrótsze wspólne chwile…

            Dziękujemy Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za ulotki i materiały papiernicze, które wykorzystaliśmy podczas zajęć warsztatowych. Rodzicom dziękujemy za wsparcie i pomoc w organizacji wycieczek.

            „Szczęście człowieka nie jest uwarunkowane wielkimi sprawami, ale małymi szczęśliwymi okolicznościami, które mają miejsce na co dzień.”- Benjamin Franklin

          • Podsumowanie konkursu plastycznego  ,,Za co kocham moje miasto?” 

          •  

             

            Rok 2021 jest szczególnie ważny dla naszego miasta, jest to bowiem rok jubileuszowy1 stycznia 2021.r minęło 70 lat, odkąd Hajnówce nadano prawa miejskie. By uczcić to szczególne święto, w naszej szkole zorganizowany został konkurs plastyczny ,,Za co kocham moje miasto?” Wzięło w nim udział 51 uczniów z klas IV-VIII. Każdy z uczestników w swojej pracy chciał pokazać, które miejsca w Hajnówce są szczególnie bliskie jego sercu. Uczniowie w swoich pracach pokazali, że jest wiele rzeczy, które sprawiają, że nasze miasto jest wyjątkowe. 

            Wiele osób przedstawiało piękne lasy Puszczy Białowieskiej i ich mieszkańców – symbol naszego regionu. Młodzi artyści narysowali także Festiwal Muzyki Cerkiewnej, kościoły i cerkwie, przytulne uliczki i inne niepowtarzalne miejsca w naszym mieście. 

            Jury w składzie: p. Oksana Nazaruk, p. Małgorzata Jurczuk, p. Ewa Trusiewicz przyznało następujące miejsca: 

            KLASY IV-VI 

            - I miejsce : Natalia Gierasimiuk VI d, Amelia Sadowska IV c 

            - II miejsce : Laura Kudlak IV a, Magdalena Biedź VI b 

            - III miejsce : Piotr KirylukcVI a, Emilia Jakubczyk VI d , Roman Kubas VI a 

            WYRÓŻNIENIA : 

            - Liwia Makac VI a  

            - Hanna Tichoniuk IV a 

            - Amelia Pawłowska IV a  

            - Arkadiusz Kalinowski IV c 

            - Olga Jakoniuk VI d 

            - Marta Golonko IV c 

            - Patrycja Kot VI d 

            - Julia  Poskrobko IV a 

            - Izabela Pietroczuk IV c 

            KLASY VII-VIII 

            - I miejsce : Cira Tewzadze VII c, Zuzanna Drobniuch VII b 

            - II miejsce : Olga Tokajuk VII c, Gabriela Kiczkajło VII d 

            - III miejsce : Paweł Golonko VII b , Magdalena Nazaruk VII c 

            WYRÓŻNIENIA : 

            - Anna Sajewicz VII c 

            - Magdalena Kurowska VII d 

            - Mateusz Szymańczuk VII b 

            - Aleksandra Klimuk VII d 

            - Tymoteusz Samojlik VII c 

             

            Prace zakwalifikowane można obejrzeć na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w naszej szkole. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! 

             

            Oksana Nazaruk - tekst

            Klaudia Treszczotko (VII d) - zdjęcia

          • Gra terenowa z okazji Dnia Dziecka dla uczniów klasy 4A i 4B

          • Dzień Dziecka w Klasach 4A i 4B postanowiliśmy spędzić razem na zabawie w parku.

            Gra terenowa przeznaczona była  dla czwartoklasistów, którzy  świetnie się bawili przy rozwiązywaniu zadań. Każde zadanie było ukryte w innym miejscu. Uczniowie orientowali mapę Parku Miejskiego i przemieszczali się po kolejnych zadaniach. Klasy rywalizowały ze sobą dzieląc się na chłopców i dziewczyny. Zadania z którymi się zmagali to:

            1. Sudoku: uczniowie otrzymali plansze do sudoku z różnymi obrazkami dzieci. Musieli dopasować brakujące kwadraty,
            2. Dziecko w różnych językach: uczniowie otrzymali osiem zakodowanych kart. Było na nich zakodowane słowo dziecko w różnych językach i różnymi kodami. Ich zadaniem było rozkodowanie wszystkich kart.
            3. Ciekawostki o Dniu Dziecka: uczniowie otrzymali kartki z pytaniami do filmiku. Filmik był zakodowany w kodzie QR i ukryty. Zadaniem uczniów było znalezienie kodu QR, rozkodowanie go i obejrzenie filmiku, a następnie wpisanie odpowiedzi na kartę odpowiedzi.
            4. Rebus - zadaniem uczniów było znalezienie części rebusu, ułożenie go w kolejności i odgadnięcie hasła związanego z Dniem Dziecka
            5. Szyfr ortograficzny – Uczniowie mieli odszyfrować hasła z regułami ortograficznymi
            6. Zabawa z Mapą Wyspy – Uczniowie musieli odpowiedzieć na pytania, do których odpowiedzi były ukryte na mapie
            7. Zaszyfrowane lektury – uczniowie musieli na podstawie obrazków rozszyfrować tytuł lektury omawianej w klasie 4
            8. Ważne miejsca w Hajnówce – Uczniowie na podstawie zdjęć musieli określić nazwę miejsca w Hajnówce
            9. Kalambury na górce w Parku Miejskim – uczeń losował hasło (powiedzenie) a pozostali musieli odgadnąć
            10. KOD QR - uczniowie musieli pokolorować do końca kod QR a następnie go rozkodować. W ten sposób uczniowie otrzymali  życzenia dla siebie.

             

            Po intensywnej zabawie w Parku Miejskim razem udaliśmy się na lody. Wszyscy bawili się świetnie. Wspólnie spędziliśmy  miło czas. Bardzo nam tego brakowało.

             

            Opiekunowie:

            Iwona Bogdanowicz,

            Agnieszka Krok,

            Agnieszka Ryszczuk,

            Aleksy Oniszczuk Ochrymiuk

          • Wycieczka klasy IV c do Lewkowa Nowego

          • 1 czerwca 2021 roku uczniowie klasy IV c spędzili Dzień Dziecka w gospodarstwie agroturystycznym Bora Zdrój w Lewkowie Nowym. Jest ono położone w pięknym miejscu otoczonym lasami i wodą, wśród drzew Puszczy Ladzkiej, będącej częścią Puszczy Białowieskiej, nad rzeką Bobrówką.

            Nasz pobyt rozpoczęliśmy od zwiedzania galerii i skansenu:

            1. Galeria CERKIEWNE PODLASIE - zdjęcia ikon i Cerkwi z Podlasia, wiadomości na temat symboliki krzyża, bicia dzwonu ,ikon pisanych, uzdrawiającej mocy wód świętych,
            2. LEŚNA GALERIA - makiety zwierząt w naturalnym leśnym krajobrazie z ich opisami,
            3. OJCOWIZNA (skansen)- zwiedzanie narzędzi i maszyn dawniej używanych
            4. MUZEUM CHLEBA- historia powstawania chleba od ziarna do wypieku, pokazana na zdjęciach i w postaci maszyn, przedmiotów
            5. ARKA PRZYMIERZA
            6. KOMNATA BURSZTYNOWA
            7. PAŁAC CARSKI – replika pałacu carskiego z Białowieży,
            8. POKÓJ W CAŁOŚCI WYKLEJONY ZNACZKAMI POCZTOWYMI
            9. KOMNATA KRÓLÓW

            Kolejnym punktem programu było ognisko i tak wyczekiwane przez dzieci zabawy na placu zabaw. Mogły spróbować chodzenia na szczudłach, skorzystać z nietypowej karuzeli oraz „wspólnych nart”. Przejażdżka wozem typu Bonanza była okazją do podziwiania natury.

            Wycieczka dała dzieciom możliwość integracji tak bardzo potrzebnej po nauczaniu zdalnym. Pogoda dopisała więc wszyscy wrócili zadowoleni.

            Barbara Dudzicz

            Krzysztof Romaniuk

          • W czasie nauczania zdalnego nasi uczniowie MOGLI SIĘ WYKAZAĆ RÓŻNYMI TALENTAMI. W różnego rodzaju konkursach zajęli czołowe miejsca.

          • KONKURS PRZYRODNICZY- organizator portal.tv

             Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Minister Klimatu i Środowiska, a projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

            Organizatorzy konkursu zapewnili uczestnikom ogromny wybór możliwości: konkurs plastyczny, polonistyczny, fotograficzny oraz prezentacje multimedialne.

             Laureaci otrzymali wysokie nagrody.

             - za zajęcie I miejsca nagrody rzeczowe o łącznej wartości 4 000,00 zł,

            - za zajęcie II miejsca nagrody rzeczowe o łącznej wartości 2 500,00 zł,

            - za zajęcie III miejsca nagroda rzeczowa o wartości 1 500,00 zł.

             W konkursie została przewidziana również  nagroda rzeczowa dla szkoły, która zgłosiła zwycięzcę konkursu o wartości  2 000,00 zł.

             Pierwsze miejsce w konkursie „Puszcza domem...” (napisanie opowiadania lub artykułu o gatunkach zwierząt występujących w Puszczy Białowieskiej) otrzymał Franciszek Kobus uczeń klasy 4 B, za opowiadanie o ratowaniu żab. Zachęcamy do przeczytania.

            Treść opowiadania

             Drugie miejsce w konkursie „Zapadło mi w pamięci” (narysowanie lub namalowanie obrazu Puszczy Białowieskiej) otrzymała Cira Tewzadze uczennica klasy 7c  .

             

            KONKURS FOTOGRAFICZNY- organizator Nadleśnictwo Browsk

            W konkursie fotograficznym "Wiosenny oddech Puszczy" podwójnym laureatem został Roman Kubas uczeń klasy VIa , który zajął dwa pierwsze miejsca w kategorii "Mieszkaniec Puszczy" i "Puszcza łapie oddech po zimie"

            https://browsk.bialystok.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/konkurs-fotograficzny-wiosenny-oddech-puszczy-

             

             Serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do udziału w konkursach

          • Konkurs "Żubr Pompik".

          • Czy znacie Żubra Pompika? Na pewno nie trzeba go przedstawiać. Wszyscy znamy go doskonale!  Tym razem to Wy mogliście poczuć się jak pan Tomasz Samojlik i narysować dalsze losy Pompika i Polinki. 

             

            Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka” oraz Hajnówka Dostępna zorganizowali konkurs na najlepszą historię komiksową. 

             

            Na podstawie przesłanych prac autor bajki stworzy drukowane komiksy. To zadanie bardzo spodobało się uczniom - nadesłano 60 prac. Wybór najlepszych komiksów był dla jury prawdziwym wyzwaniem. 

             

            Tomasz Samojlik wyróżnił dwanaście prac konkursowych. Wśród nich znalazł się komiks Franciszka Kobusa z klasy IV B. 

             

            Jak Wam się podoba? My jesteśmy zachwyceni. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

             

            Agnieszka Krok

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Hajnówce
      • 85 6832508 fax 85 6832508
      • ul. Nowowarszawska 20 17-200 Hajnówka Poland
      • Bożena Maria Markiewicz przyjęcie Interesantów: 12:00-15:00- poniedziałek, piątek godzinę spotkania należy umówić telefonicznie-sekretariat szkoły
      • Alicja Dmitruk przyjęcie Interesantów: 12:00-15:00- wtorek, czwartek godzinę spotkania należy umówić telefonicznie-sekretariat szkoły
      • Alicja Dmitruk przyjęcie Interesantów: 12:00-15:00- wtorek, czwartek godzinę spotkania należy umówić telefonicznie-sekretariat szkoły
      • Paweł Jakoniuk przyjęcie Interesantów: 12:00-15:00- poniedziałek godzinę spotkania należy umówić telefonicznie-sekretariat szkoły
    • Logowanie